امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94565
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرای کشور در جلسه علنی امروز مجلس (17 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرای کشور در جلسه علنی امروز مجلس (17 تیرماه 93) از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران به وزیر نیرو در مورد علت عدم اجرای دقیق آیین‌نامه اجرایی ماده 8 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن تذکر داد.

امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر بهداشت در خصوص لزوم ارتقای وضعیت معیشت کارکنان حوزه سلامت کشور به ویژه پرستاران، بهیاران و ماماها، به وزیر علوم در خصوص لزوم توجه جدی به جذب نیروی انسانی و هیأت علمی مورد نیاز در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم توجه به کارآمدی در انتصابات مدیران تذکر داد.

علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه به رئیس جمهور در خصوص لزوم جلوگیری از واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی تذکر داد.

موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در تذکری به وزیر کشور خواستار نظارت بر میزان و نحوه پرداخت پاداش به اعضای شوراهای شهر و شهرداران کشور و در تذکری به رئیس جمهور خواستار تسریع در پرداخت خسارات وارده ناشی از خشکسالی کشاورزان و دامداران شد.

نعمت‌الله منوچهری نماینده مردم پاوه به وزیر بهداشت در خصوص لزوم اعطای کمک‌های مالی به سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح از محل درآمدهای ناشی از هدفمندی یارانه‌ها، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض گمرکی خودروهای وارداتی تذکر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها