امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94566
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در زمینه انتقادات وارد شده به سریال ماه مبارک رمضان که هم‌کنون از شبکه سه سیما در حال پخش ...

حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در زمینه انتقادات وارد شده به سریال ماه مبارک رمضان که هم‌کنون از شبکه سه سیما در حال پخش است، اظهار کرد: هرچند هنوز موفق به دیدن این سریال نشده‌ام، اما گفته‌ها حاکی از این است که این مجموعه براساس یکی از سریال‌های خارجی ساخته شده که تناقض‌های بسیاری با فرهنگ ایرانی–اسلامی دارد، اما قضاوت قطعی و نهایی با این موضوع باید به پس از دیدن این مجموعه موکول شود.

وی اضافه کرد: صدا و سیما بخش‌های مختلفی دارد که یکی از این بخش‌ها، ساخت سریال و مجموعه‌های داستانی است و در این زمینه متاسفانه صدا و سیما نتوانسته است که موفق عمل کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در برخی مواقع زمانی که موضوع عدم موفقیت صدا و سیما در ساخت مجموعه و سریال‌های فاخر به مسئولان این سازمان گوشزد می‌شود، موضوع نبود بودجه و امکانات را مطرح می‌کنند، در حالی که این موضوع نمی‌تواند دلیل موجهی برای عدم ساخت سریال‌های پر‌بیننده و پر‌مخاطب تلقی شود.

وی ادامه داد: اکنون تبلیغات صدا و سیما در حال ترویج تجمل‌گرایی در جامعه است، به گونه‌ای که اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس براساس وظیفه نظارتی خود، بازدیدی را از شبکه هشت صدا و سیما داشته و مسائلی را به مسئولان این سازمان گوشزد کردند.

سالک تاکید کرد: در برخی مواقع مسئولان صدا و سیما عنوان می‌کنند که برای تامین بودجه این سازمان نیاز به پخش تبلیغات دارند، اما این نکته باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد که افزایش تبلیغات به شیوه کنونی سبب تجمل‌گرایی در زندگی افراد می‌شود و این نکته به هیچ عنوان مورد تایید مسئولان نظام جمهوری اسلامی نیست.

انتهای پیام/63031/و30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار