امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94567
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش اصلاح‌طلبان از زمان ریاست دوره‌ای ژاله فرامرزیان در شورای هماهنگی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش اصلاح‌طلبان از زمان ریاست دوره‌ای ژاله فرامرزیان در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کلید خورد و قرار بود این همایش در اسفندماه سال 92 برگزار شود.

همایشی که مدام پشت سر هم بی تعویق افتاده می‌شد، در زمان ریاست دوره‌ای داوود محمدی قوت بیش‌تری به خود گرفت اما پس از به ریاست رسیدن دوره‌ای مجمع دانش‌آموختگان در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، جلال بختیاری رئیس وقت اعلام کرد که همایش اصلاح‌طلبان در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود اما زمان آن هنوز مشخص نشده است.

شورای هماهنگی جبه اصلاحات در جلسه 12 خرداد ماه خود نیز معین کرد که همایش اصلاح‌طلبان را در 31 مرداد‌ماه برگزار کند و به همین جهت به ژاله فرامرزیان و محسن رهامی ماموریت داد تا دبیرخانه همایش را راه‌اندازی کنند.

قلی‌زاده رئیس دوره سابق شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت که به احتمال 99 درصد همایش اصلاح‌طلبان در جشن عید غدیر برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی در این همایش حضور خواهد داشت، افزود: هدف ما استان‌ها است و بسیاری از استان‌ها در این همایش شرکت خواهند کرد.

قلی‌زاده در حالی همایش اصلاح‌طلبان در 21 مهر ماه را قطعی می‌داند که این پنجمین بار است که زمان برگزاری این همایش تغییر می‌کند، همایشی که کارشناسان سیاسی بر این باورند که مانوری برای بازگشت به قدرت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها