امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94575
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز استیضاح‌کنندگان وزیر علوم در محل کمیسیون تلفیق گفت: در این نشست که با حضور اکثریت نمایندگان استیضاح‌کننده برای دادن زمان بیشتر به وزیر علوم و یا پیگیری اعلام وصول استیضاح برگزار شد نمایندگان تصمیم گرفتند تا چنان‌چه در روزهای آینده اقدام مثبتی در جهت رفع دغدغه‌های نمایندگان از سوی وزیر علوم انجام شود فرصتی برای رفع همه موارد مطرح شده در استیضاح به وی داده شود.

وی افزود: در این جلسه عده‌ای از نمایندگان پیشنهاد کردند که وزیر در اولین گام نسبت به لغو احکام 5 نفر از معاونین خود که تأییدیه وزارت اطلاعات را نداشته‌اند اقدام کند که نیازی به زمان طولانی هم ندارد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: با توجه به فرصت‌های داده شده به وزیر علوم برای رفع مشکلات مطروحه و عدم اقدام مؤثر از سوی وی چنانچه ظرف سه یا  چهار روز آینده اقدامی از سوی وزیر در جهت رفع دغدغه‌های نمایندگان صورت نگیرد نمایندگان دلیلی برای دادن فرصت مجدد به وی ندیده و پیگیریهای لازم را برای اعلام وصول طرح استیضاح صورت خواهند داد.

طبیب‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به عدم حضور تعدادی از نمایندگان استیضاح‌کننده در جلسه امروز این موضوع به اطلاع آنان نیز رسیده و نظر این افراد نیز در خصوص تصمیم اتخاذ شده اخذ خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها