امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94576
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رهنمودهای مقام معظم رهبری در نشست شب گذشته با مسئولان و کارگزاران نظام را بسیار مهم و راهبردی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری یک راهبرد برای مسئولان نظام در جهت ایجاد فضای نشاط سیاسی و شادابی است گفت: مقام معظم رهبری اظهاراتی در جهت انسجام و وحدت و همچنین پرهیز از رفتارهای اختلاف‌‌انگیز و روی‌آوری به نقاط مشترک مطرح کردند؛ یکی از محورهای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مباحث مرتبط با گفتمان عدالت بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه شعار عدالت توسط دولت یازدهم و حامیان آنها مطرح شده است، اظهار داشت:‌ ما در جلسه با رئیس‌جمهور از وی خواستیم که اعتدال را بازتعریف کرده و در جهت تحقق سیاست‌های تعریف شده برای اعتدال برنامه‌ریزی کند.

موسوی‌نژاد مجددا به نشست شب گذشته مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت:‌ رهبر معظم انقلاب در این نشست به خوبی اعتدال و ریشه‌های آن را معنا کردند؛ در واقع طبق گفته رهبر معظم انقلاب اعتدال به معنای کوتاه آمدن از حق نیست.

وی با انتقاد از حذف نیروهای مؤمن توسط دولت با چماق افراط اظهار داشت:‌ متاسفانه حذف نیروهای مومن در دولت یازدهم در حال تبدیل شدن به یک رویه عادی بود؛ برخی در این دولت با استفاده از گفتمان اعتدال و با چماق افراط نیروهای مومن را از صحنه خارج کردند در واقع آنها به بهانه مقابله با افراط اما در اصل با افراط برخی اقدامات را دنبال کردند.

وی از لزوم حفظ نیروهای انقلاب در نهادهای کشور سخن گفت و تأکید کرد: نیروهای انقلاب همواره برای دفاع از انقلاب و مردم آماده‌اند و همین نیروها هستند که در عرصه‌های مختلف از کشور حراست کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به این دلیل که نمی‌تواند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقابله کند، برخی اقدامات دیگر را در دستور کار قرار داد و گفت: آنها امروز به دنبال این هستند که با انجام اقداماتی در دستگاه محاسباتی مسئولان یعنی در مغز تفکر آنها خلل ایجاد کرده و آنها را در تصمیم‌گیری دچار خطا کنند که این موضع نیز در جلسه شب گذشته مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار