امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94577
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست شب گذشته کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری توصیه‌های ایشان را چراغ راه مسئولان توصیف کرد.

وی با بیان اینکه حمایت از دولت یکی از مباحث مطرح در سخنان رهبر معظم انقلاب بود اظهار داشت: رهبری به صراحت گفتند از دولت حمایت می‌کنند که این بیانگر تلاش ایشان برای ایجاد هم‌افزایی بین قوای سه گانه برای اجرای سیاست‌های کلی کشور است.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اضافه کرد: حمایت مقام معظم رهبری، قدرت راهبردی دولت برای به کارگیری تمام ظرفیت‌ها را چند برابر می‌کند و پیامی است برای سایر قوا و گروه‌های سیاسی مبنی بر اینکه موفقیت دولت، موفقیت نظام است و درنهایت منجر به رضایت مردم خواهد شد.

جلیلی از همگان خواست فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و افزود: سخنان ایشان باید به عنوان سیاست‌های راهبردی مدنظر قرار گیرد تا ما در کشور با کمترین اتلاف منابع و نیروها برای دستیابی به اهداف بکوشیم.

وی در عین حال اظهار داشت: حمایت مقام معظم رهبری از این دولت همانگونه که از سایر دولت‌ها نیز صورت گرفت کمک خواهد کرد که حرکت در مسیر تحقق برنامه‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت متعلق به مردم است و وارد شدن خسارت به دولت خسارت به مردم را در پی دارد، تصریح کرد: قوای مختلف باید در جهت حفظ بیت‌المال تلاش کنند تا شاهد شکوفایی و رشد کشور باشیم.

وی افزود: البته فرض برای دولت نیز این است که با سایر قوا تعامل داشته باشد، دولت یعنی باید حامی قوه مقننه و قضائیه برای موفقیت در برنامه‌ها باشد، تا در نهایت مجموعه حمایت‌ها منجر به رضایت مردم و استفاده حداکثری از فرصت‌ها شود.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی گفت: رویکرد اقتصاد مقاومتی نیز از توصیه‌های ایشان است، زیرا تحکیم اقتصاد کشور موجب افزایش قدرت چانه‌زنی در شرایط تهدید و تحریم خواهد بود که این مهم نیز در برنامه‌های ششم توسعه و برنامه‌های سالیانه باید به عنوان رویکرد غالب و کلیدواژه اصلی درنظر گرفته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار