امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94578
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی در نشست شب گذشته ایشان با کارگزاران نظام گفت: شاه‌بیت سخنان رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی است و همگان باید بدان توجه کنند.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری سالها در حمایت از تولید ملی تأکید کردند و ما باید این شعارها را به شعور تبدیل کنیم؛ اقتصاد مقاومتی یعنی شعور کردن شعارها و در این زمینه باید از کار و سرمایه ایرانی حمایت کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب خطوط را مشخص کرده‌اند و ما در عمل کوتاهی کرده‌ایم تصریح کرد: متأسفانه امروز به بهانه‌هایی کالاهای خارجی وارد می‌کنند و نگاه به بیرون وجود دارد و این در حالی است که رهبر معظم انقلاب می‌خواهند نگاه به خارج تغییر کند یعنی نگاه از خارج به داخل معطوف شود.

محجوب با بیان اینکه اگر نگاه به داخل را جایگزین نگاه به خارج نکنیم دچار مشکل خواهیم شد، گفت: مقام معظم رهبری می‌خواهند این باور را تأکید کنند تا این مبحث به عنوان یک عقیده در جامعه نهادینه شود؛ مقام معظم رهبری بنیان اقتصاد مقاومتی را حمایت از تولید ملی بنیان نهادند که ما نیز باید در این راستا بکوشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار