امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9458
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد سعیدی کیا پس از اعلام تأیید صلاحیت‌ها با صدور بیانیه‌ای اظهار داشت:امروز با ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد سعیدی کیا پس از اعلام تأیید صلاحیت‌ها با صدور بیانیه‌ای اظهار داشت:امروز با احترام به تشخیص شورای محترم نگهبان این تکلیف را از دوش خود برداشته می‌بینم و بر تربت پاک سید‌الشهداء سجده شکر به جا می‌آورم.
متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

همه ما مامور به انجام تکلیف و وظیفه‌ایم، نه مامور به نتیجه
امام خمینی (ره)

با لطف الهی، فقها و حقوقدانان محترم شورای نگهبان بعد از ده روز تلاش و بررسی؛ آراء خود دائر بر احراز صلاحیت 8 تن از داوطلبان شایسته خدمت‌گذاری به ملت بزرگ ایران را اعلام فرمودند.

این بنده با این عقیده که بعد از سی سال خدمت در سطوح عالی مدیریتی نظام جمهوری اسلامی، شایسته است در سنگر مهمتری به وظیفه سربازی خود در سایه ولایت فقیه عمل نمایم. با اعتقاد کامل و بررسی همه جانبه و باور به نیاز کشور به روحیه جهادی وارد میدان انتخابات ریاست جمهوری شدم و تا امروز استوار ماندم و امروز با احترام به تشخیص شورای محترم نگهبان این تکلیف را از دوش خود برداشته می‌بینم. و لذا با حمد و سپاس خداوند متعال سر بر تربت پاک سید‌الشهداء گذاشته و سجده شکر به جا می‌آورم.

برای برادران ارجمندی که احراز صلاحیت شده‌اند آرزوی توفیق و رفاقت در رقابت دارم. و از همه مردم عزیز کشور برای خلق حماسه‌ای بی‌نظیر در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت می‌نمایم.

از همه برادران و خواهران ارجمندی که در چند ماه گذشته صادقانه و بی منت و بی‌چشمداشت در استان‌های مختلف با اینجانب همراهی فرمودند صمیمانه سپاسگزارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها