امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94580
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و رومانی در دیدار با کریستین ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد مهدی زاهدی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و رومانی در دیدار با کریستین تئودورسکو سفیر رومانی در تهران که ظهر امروز صورت گرفت با اشاره به جایگاه ارتباطات پارلمانی در توسعه روابط میان ایران و رومانی اظهار داشت: توسعه گفت‌گوهای پارلمانی به ویژه در بعد گروه‌های دوستی نقش موثری در تسهیل و پیشبرد ارتباطات دوستانه دو کشور خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات گسترده دو کشور در عرصه‌های مختلف، زمینه‌های متعددی برای گسترش همکاری اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی میان دو کشور وجود دارد که باید به نفع دو کشور از آنها بهره گرفت.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و رومانی در پایان خاطرنشان کرد: گسترش مبادلات فرهنگی، توسعه صنعت گردشگری و افزایش همکاری‌های علمی از جمله مواردی است که با مساعی مشترک می‌توان از آنها در توسعه ارتباطات دو کشور استفاده کرد.

کریستین تئودورسکو سفیر رومانی نیز در این دیدار گفت: با توجه به پیشینه مثبت و خوب همکاری های دو جانبه ایران و رومانی پارلمان و دولت این کشور از گسترش ارتباطات فی مابین استقبال می‌کنند.

در این ملاقات عبدالرضا عزیزی عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و رومانی نیز حضور داشت که در خصوص راه‌های گسترش همکاری‌های فی‌مابین با سفیر رومانی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار