امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94587
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
فتح‌الله حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

فتح‌الله حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکرات هسته‌ای ایران پنج به علاوه یک گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب از یک دوراندیشی عمیق نشات می‌گیرد که به دنبال حفظ توان و حقوق هسته‌ای کشور هستند.

وی افزود: تامین سوخت هسته‌ای کشور نه تنها می‌تواند امنیت انرژی کشور را تثبیت کند، بلکه جایگاه ایران در سطح جهانی را عمق می‌دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: امنیت هسته‌ای و انرژی کشور چیزی نیست که بتوان بر سر آن مذاکره کرد و کشورهای غربی نیز به دنبال سلب همین توانمندی ایران هستند.

حسینی گفت: اروپا و آمریکا باید شرایط ایران را برای حفظ توان غنی‌سازی کشور به رسمیت بشناسند، چرا که در این صورت امکان توافق در کشور وجود ندارد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار