امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94599
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اشرف بروجردی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مراسم افطاری شورای هماهنگی جوانان ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اشرف بروجردی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مراسم افطاری شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه اتحاد در شورای هماهنگی جوانان اصلاح‌طلب کمک می‌کند که جوانان به اهداف‌شان برسند، اظهارداشت: در 8 سال گذشته ما فضای رکود و یأس را در جامعه شاهد بودیم و جوانان انگیزه کمی نسبت به آینده خود داشتند و این می‌توانست زمینه فروپاشی جامعه را فراهم کند.
وی با بیان اینکه میانگین سنی جامعه امروز ما جامعه در حال سازندگی است، اظهارداشت: نسل امروز جامعه نه کم سن و سال است و نه پیر بلکه نسلی پویا است طبق آمار 65 درصد جمعیت ما در همین سن پویا و سازندگی قرار دارند لذا حاکمیت می‌تواند از این ظرفیت استفاده فراوان را ببرد.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه برای رسیدن به اهداف مشترک باید از سازماندهی و تشکیلات برخوردار بود، بیان کرد: جوانان ما همواره در 8 سال گذشته متهم بودند به اینکه در تقابل با ارزش‌ها قرار دارند، فرهنگ هر جامعه را همین جوانان می‌سازند و این‌ها هستند که آینده را تأمین می‌کنند.
وی ادامه داد: جامعه امروز ما دچار تحول شده جامعه در گذشته قومیتی بود اما امروز با هم بودن و در کنار هم بودن با ملیت‌های مختلف می‌تواند کارساز باشد پس این یک فرصت است و نمی‌توان به چشم تهدید به آن نگاه کرد.
بروجردی گفت: فرهنگ مجموعه‌ای از گذشته، حال و آینده است اما وقتی می‌گویند فرهنگ ذهن همه به گذشته برمی‌گردد هرچند می‌شود از گذشته برای آینده درس گرفت اما این تئوری چند وقتی است مطرح شده که گذشته نمی‌تواند چراغ راه آینده باشد اما این آیندگان هستند که برای خود تصمیم می‌گیرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها