امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94613
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به فعالیت‌های نیروی انتظامی استان قزوین در زمینه مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: 4 ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به فعالیت‌های نیروی انتظامی استان قزوین در زمینه مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: 4 قاچاقچی و 63 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر با اجرای طرحی در این استان دستگیر شدند.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین در دو اقدام اطلاعاتی، دو قاچاقچی را هنگام انتقال 4 کیلوگرم تریاک دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان البرز روز گذشته دو قاچاقچی و پنج خرده‌فروش مواد مخدر را در پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان دستگیر و یک کیلو و 166 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط کردند.

دارایی تصریح کرد: در ادامه اجرای این طرح در شهرستان قزوین نیز 39 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر شدند که در این اقدام مقدار 659 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان تاکستان 10 نگهدارنده، در آوج 5 نگهدارنده و در شهرستان آبیک 4 نگهدارنده و خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی گفت: اجرای این طرح در روزهای آینده نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/77011/ل20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها