امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94618
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ علیرضا دبیر در جلسه علنی امروز شورای شهر پس از ارائه گزارش دبیر شورایاری منطقه 18، با اشاره به پولی که در حساب یک ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ علیرضا دبیر در جلسه علنی امروز شورای شهر پس از ارائه گزارش دبیر شورایاری منطقه 18، با اشاره به پولی که در حساب یک دهیار در دوران فعالیت شورای قبل پیدا شده بود؛ خطاب به احمد مسجد جامعی، رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ شما به عنوان نماینده ما در کمیسیون پایتخت حضور دارید و این تنها کمیسیونی است که رییس جمهور می تواند سه ماه یک بار در جریان مصوباتش قرار بگیرد.

وی از مسجدجامعی خواست در این کمیسیون موضوع حریم تقسیمات کشوری جدی گرفته شود.

دبیر تصریح کرد:‌ رشد جمعیت در اطراف شهر تهران بار زیادی را بر این شهر تحمیل می کند و طرح تفصیلی می تواند تنها جلوی 500 هزار نفر جمعیت اضافه را بگیرد. اما جلوگیری از ساخت و سازهایی که در حریم به دلیل مشکلات تقسیمات کشوری اتفاق می افتد، فشار بیشتری را به شهر تهران وارد می کند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید انجام شده از این منطقه و ترافیکی که کامیون های انبارهای گمرک در خیابان های این منطقه ایجاد می کند، اظهار داشت:‌ معضلی که انبارهای گمرک برای منطقه 18 ایجاد کرده اند، از معضل کارخانه ها بیشتر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار