امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9462
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن بیانیه جمعی از هنرمندان ایران اسلامی در تقدیر از عملکرد شورای نگهبان به شرح زیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن بیانیه جمعی از هنرمندان ایران اسلامی در تقدیر از عملکرد شورای نگهبان به شرح زیر است:

تاریخ، عرصه هنرمندی ملت بزرگ ایران در عرصه های مختلف و متنوع است و شاه بیت این شعر بلند و حماسی و نقطه عطف این حرکت زیبا و تاثیرگذار، به ثمر نشستن تلاش ملت صالح ما در عرصه انقلاب اسلامی است.

انقلابی که رنگ هایش را نه از تئوری های وارداتی و مبتذل غربی، بلکه از حقایق والای الهی و انسانی پیدا کرده است و به خون شهیدان، نهال آن آبیاری شده است و به چه رنگی زیباتر از رنگ خدا و چه بنایی مستحکم تر از بنیاد الهی و دینی است.

اکنون که در آستانه فصلی تازه در حیات طیبه این انقلاب خدایی هستیم و در تاریخ هنر ملت ما، نگارستان ایران میزبان نمایش حماسه سیاسی و اقتصادی و اوج سرفرازی و افتخار، دستان نیازمند خود را به سمت بی‌نیاز مطلق گشوده و شکرانه این توفیق و امداد غیبی را پایمردی در مسیر جهاد برای اعتلای کلمه اسلام و ولایت حقه اهل بیت پیامبر (ص) که در رهبری و زعامت ولی فقیه در دوران ما تجلی یافته، می‌دانیم.

از این رو ما جمعی از هنرمندان ایران اسلامی، ضمن گرامی داشت فرارسیدن موسم همدلی و مشارکت ملی در عرصه انتخابات و دعوت از همه آحاد ملت ارزش مدار ایران اسلامی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، امیدوار است همه فعالان سیاسی به عنوان اجزای تاثیرگذار این حماسه بزرگ، با اولویت بخشیدن به مصالح ملی و منافع دینی جامعه بر سلایق حزبی و القائات شیاطین درون و برون، تمامی تلاش خود را برای برگزاری یک انتخابات سالم، آرام و قانونی مبذول کنند و همان گونه که شعار می‌دهند در تمامی مراحل انتخابات به قانون تمکین نمایند.

بدیهی است همان‌گونه که امام راحل و جانشین به حق ایشان نیز مورد تاکید قرار داده اند، ساز و کار اصلی ومرجع احراز صلاحیت، و صیانت از آرا و حراست از کیان انتخابات شورای نگهبان است و مخالفت و عناد با تصمیمات این شورا، خلاف شرع و مقدمه فتنه و انحراف است. پس شایسته است که هر کس در هر جایگاهی، علاوه بر تمکین، نظر این شورا را به عنوان تضمین امانت داری نظام نسبت به رای ملت مورد احترام قرار داده و برای وحدت و اعتماد ملی فصل الخطاب بدانند و از هر گونه اقدام که منافی پاسداشت قانون وبازی در زمین دشمن است به شدت خودداری کنند.

امید آن که خداوند متعال ملت ایران را مشمول دعای امام زمان(عج) قرار داده و این انتخاب را برای تاریخ ارجمند ایران اسلامی جلوه ای از خلق حماسه سیاسی و مبارک نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها