امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94623
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوشتر، سیدمهدی ایوبی ظهر امروز در محل حادثه آتش‌سوزی تاکسی در تعمیرگاهی در شوشتر در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوشتر، سیدمهدی ایوبی ظهر امروز در محل حادثه آتش‌سوزی تاکسی در تعمیرگاهی در شوشتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته دو دستگاه تاکسی در این شهرستان طعمه حریق شده‌ است.

وی افزود: یکی از حوادث عصر دیروز در حوالی میدان 17 شهریور اتفاق افتاده که تاکسی به شماره 125 از ناحیه عقب خودرو آتش گرفته است؛ این خودرو توسط تاکسی کد 164 به نام علی عبدالله‌زاده اطفای حریق شده و از بروز خسارت جلوگیری شده است.

ایوبی درباره واقعه ظهر امروز نیز افزود: در واقعه ظهر امروز که به دلیل سهل‌انگاری رخ داده، خسارت‌های زیادی به خودروی آتش گرفته وارد شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر گفت: خودرو در پمپ بنزین در حالی که روشن و در حال تعمیر بوده، آتش گرفته است.

وی افزود: این خودروها هیچ‌کدام برچسب ایمنی نداشته‌اند و به این دلیل تا اندازه‌ای در بروز این حادثه مقصر هستند.

ایوبی اضافه کرد: قرار است از علی عبدالله‌زاده که روز گذشته خودروی آتش گرفته‌ای را خاموش و از بروز خسارت بیشتر جلوگیری کرده است در روز آتش‌نشان تجلیل شود.

وی خاطرنشان کد: هر کس با کپسول اطفای حریق خود در حادثه آتش‌سوزی مشارکت کند و به یاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر بیاید کپسول اطفای حریق وی به صورت رایگان شارژ شده و در روز آتش‌نشان از وی تجلیل می‌شود.
انتهای پیام/72006/ز20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار