امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94625
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ اقبال شاکری در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به سالروز حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس 655 توسط ناو آمریکایی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ اقبال شاکری در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به سالروز حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس 655 توسط ناو آمریکایی گفت: درخواست داریم یادمانی برای شهدای این هواپیما مثل شهدای ناوچه پیکان در  بهشت زهرا (س) ایجاد شود. همچنین سالروز این حادثه در تقویم به عنوان روز حادثه ایرباس 655 نامگذاری شود.

وی ادامه داد: همچنین پیشنهاد می کنم یادمانی در یکی از اماکن و معابر عمومی شهر تهران با ذکر اسامی شهدای این حادثه ساخته شود و با حضور نماینده سفارتخانه های هند، ایتالیا، بوسنی، امارات و پاکستان که اتباع این کشورها نیز در این پرواز حضور داشتند، از این یادمان رونمایی شود.

شاکری همچنین از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان خواست؛ پیگیر عذرخواهی آمریکا بابت این حادثه در جریان مذاکرات هسته ای شود.

وی در پایان گفت: از وزارت خارجه کشورمان خواهشمندیم با هماهنگی با کشورهای عضو کنفرانس اسلامی و غیرمتعهدها، از این کشورها بخواهد فرمانده نادان ناو آمریکایی را به کشور خود ممنوع الورود کنند تا این درس عبرتی برای آمریکا باشد تا دیگر به فرمانده جنایتکار مدال افتخار ندهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها