امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94641
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آتش‌سوزی انبار اسفنج و پارچه در بزرگراه فدائیان اسلام اظهار داشت: در ساعت 16:27 عصر امروز ...

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آتش‌سوزی انبار اسفنج و پارچه در بزرگراه فدائیان اسلام اظهار داشت: در ساعت 16:27 عصر امروز آتش‌سوزی در انبار ابر و اسفنج و پارچه در بزرگراه فدائیان اسلام بعد از آزادگان به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: 5 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه 5 خودروی فوماتیک و 2 تانکر آب به همراه خودروهای تنفسی و یک لودر به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: یک انبار 2 هزار و 500 متری، 2 هزار متر آن شعله‌ور شده بود و مقدار زیادی ابر و اسفنج و پارچه که برای صندلی‌سازی کاربرد داشت در آتش سوخت و بخشی از سقف به علت شدت حرارت آتش تخریب شده و چند نفر از کارگران دچار سوختگی سطحی شده بودند که به مراکز درمانی منتقل شدند.

جلالی بیان داشت: 12 عدد سیلندر گاز مایع در محل وجود داشت که با اقدام آتش‌نشانان از محل خارج شد و عملیات با اطفای کامل آتش‌سوزی به پایان رسید ولی همچنان نیروهای آتش‌نشانی در حال لکه‌گیری و تخلیه دود حاصل از آتش‌سوزی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها