امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94647
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی در تشریح این خبر گفت: در بررسی نشان‌گاه‌های اقتصادی بانک‌ها در سطح ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی در تشریح این خبر گفت: در بررسی نشان‌گاه‌های اقتصادی بانک‌ها در سطح استان در سه ماهه نخست امسال، رسیدگی به چهار پرونده تسهیلات غیر مجاز بانکی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان گلستان قرار گرفت.

وی گفت: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان گلستان در تحقیقات انجام گرفته و بررسی پرونده های بانکی چهار فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش 118 میلیارد و 527 میلیون و 110 هزار ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: در بررسی اسناد و مدارک پرونده‌های تسهیلات مربوطه، مشخص شد افراد دستگیر شده تسهیلاتی را با پوشش شرکت‌های تجاری مختلف، برای انجام فعالیت‌های اقتصادی مرتبط با نوع فعالیت شرکت درخواست کننده تسهیلات از بانک‌ها دریافت کرده اما بدون انجام فعالیت‌های مربوطه و صادرات کالا، تسهیلات را در امور خارج از تعهدات، صرف و خرج نموده‌اند.

به گفته وی تمام مدارک ارائه شده در این پرونده‌های بانکی نظیر ترازنامه‌های مالی، صورتحساب سود و زیان،و فاکتورهای خرید کالا صوری و جعلی بوده است.

سردار میرفیضی تاکید کرد: در این راستا با دستور مقام قضایی 4 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

سردار میرفیضی در پایان با اشاره به فعالیت در این حوزه در سال گذشته و کشف چهار فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی افزود: در همین راستا در بخش ارزی 665 هزار و 400 یورو در بخش ریالی 88 میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها