امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94724
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
«احمد الفضالی»، رئیس جریان «استقلال» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که تصمیمات اخیر دولت ...

«احمد الفضالی»، رئیس جریان «استقلال» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که تصمیمات اخیر دولت مصر که افزایش قیمت سوخت را درپی داشت، در زمان و شرایطی نامناسب اعلام شد.

الفضالی افزود: افزودن بر قیمت سوخت و اتخاذ گام‌های اصلاحی به ویژه در حوزه مقابله با کسری در بودجه دولت اقدامی کاملا طبیعی است، اما شرایط کنونی کشور به گونه‌ای است که اکنون توان پذیرش چنین تصمیمی را ندارد و بهتر آن بود که این قانون از سوی پارلمان منتخب تصویب می‌شود.

وی تاکید کرد که دولت در این شرایط باید خشم وغضب مردمی از افزایش قیمت‌ها را فرو بنشاند، چون این نارضایتی مردمی تاثیری بسزا بر روند انتخابات آینده پارلمانی مصر خواهد گذاشت و انگیزه مشارکت در انتخابات را از مردم خواهد گرفت.

اما الفضالی از اقدام عبد الفتاح السیسی، رئیس جمهوری مصر در اجرای قانون حداقل دستمزدها برای کارمندان دولت حمایت و تصریح کرد که این قانون باید بر تمام کارمندان بدون استثنا اجرا شود، حتی اگر در این راه با اعتراضاتی از سوی برخی از کارمندان بانک‌ها و صاحبان مشاغل خاص مواجه شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها