امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94737
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش کودک نمایشگاه قرآن با برپایی غرفه‌هایی در موضوعات مختلف آموزشی و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش کودک نمایشگاه قرآن با برپایی غرفه‌هایی در موضوعات مختلف آموزشی و سرگرمی به فعالیت در این دوره از نمایشگاه قرآن کریم پرداخته است.

در این بخش غرفه‌ای با موضوع کار دستی وجود دارد که بچه‌ها با حضور در آنجا به ساخت کاردستی با موضوعاتی که به آنها ارائه می‌شود می‌پردازند. غرفه دیگر این بخش معرفی‌ها نام دارد که به معرفی مشاهیر و بزرگان اسلام و همچنین کودکانی که در اسلام مقدس هستند می‌پردازند.

در غرفه‌های دیگر این بخش کارهایی مانند قصه‌گویی، خوشنویسی، نقاشی، شعرخوانی، سفالگری، انیمیشن، فعالیت‌های مذهبی و سبک زندگی و غرفه بازی‌های رایانه‌ای برای کودکان عرضه شده که با استقبال بالای آنها روبروست.

در وسط این بخش تعدادی کتاب مانند تکه‌ای از دریا، دختر نارنج و ترنج، رازهایی در باد، مدرسه نهج‌البلاغه، او به همه چیز آگاه است به نمایشگاه گذاشته شده است.

یکی از آیتم‌های جالب این بخش نام‌نویسی از کودکان به منظور اعزام به سفر معنوی مشهد مقدس است به این صورت که فرم‌هایی طراحی شده که در آن نام کودک و شماره تماس والدین در آن نوشته می‌شود و به قید قرعه تعدادی از بچه‌ها به همراه والدین به سفر مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها