امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94743
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد نوبهار و رضا هدایت در نخستین روز برنامه‌های کارگاه بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد نوبهار و رضا هدایت در نخستین روز برنامه‌های کارگاه بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نقاشی می‌کنند.

دومین ورک شاپ نقاشی با حضور جواد نوبهار و رضا هدایت از ساعت 18 روز چهارشنبه در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کنار مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

نخستین کارگاه بخش تجسمی نمایشگاه قرآن نیز امروز از ساعت 18 با حضور کاظم چلیپا و رضوان صادق زاده حضور برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با 111 اثر از 74 هنرمند کشور از جمله غلامحسین امیرخانی، کیخسرو خروش، یدالله کابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه ای، جلیل رسولی برگزار شده که در این نمایشگاه آثار هنرمندان شاخص و حرفه ای کشور در رشته نقاشی، خوشنویسی، نقاشیخط و نگارگری به نمایش گذاشته شده است.

آثار ویدئو آرت « بهشت و جهنم» ( احمد نادعلیان)، آفرینش (شیرین پیله وری)، و آثار فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان درخت زیتون اثر زنده یاد دکتر عبدالمجید حسینی راد و حیات پس از مرگ اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز برگزار شده است.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها