امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94745
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
زینب عزیزی خواهر احمد عزیزی شاعر کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آخرین وضعیت این ...

زینب عزیزی خواهر احمد عزیزی شاعر کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون آخرین وضعیت این شاعر اظهار داشت: چند وقت پیش متوجه شدیم هنگام غذا خوردن فشار احمد تاحدی بالا می‌رود و بی‌قرار می‌شود و وضعیت او با مشکلاتی همراه است.

وی با تاکید بر اینکه احمد پیش از این عفونت‌هایی داشت که مشکل ساز شده بود، افزود: پس از بروز مشکلاتی با آندوسکوپی متوجه خراش معده شدیم، حتی عکس رنگی هم گرفته و بلافاصله درمان را اغاز کردیم، که اکنون درمان جواب داده و وضعیت ثابت است.

خواهر این شاعر با بیان اینکه بعد از مشاوره گوارشی و آندوسکوپی مشخص شد در معده و اثنی‌عشر احمد تعدادی خراش وجود دارد که احتمالا ناشی از مصرف زیاد داروها بود، توضیح داد: برای حفظ سلامتی غذاهای خشک را نمی‌تواند بخورد، زیرا به شدت بی قرار شده بود و علائم حیاتی‌اش تغییر منفی داشت، حدود یک هفته با داروهای تزریقی به وضعیت عادی برنگشت اما دو سه روزی است بی‌قرار‌ها عادی شده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها