امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94748
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسدالله شکرانه» به تازگی کتابی را تحت عنوان «زیباشناسی مفاهیم در گویش ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «اسدالله شکرانه» به تازگی کتابی را تحت عنوان «زیباشناسی مفاهیم در گویش یزدی» در دست نگارش دارد که هنوز قرار داد آن را با هیچ ناشری نبسته است اما در نظر دارد این کتاب را تا پایان سال جاری به چاپ برساند.

به گفته اسدالله شکرانه، این کتاب، یک کار تحقیقی _ پژوهی است که برای دوستداران گویش‌های ایرانی و برای آشنایی ظرفیت‌های گفتاری زبان فارسی تدوین شده است.

وی ادامه می‌دهد: کتاب «زیباشناسی مفاهیم در گویش یزدی»  دربردارنده 4 فصل نظیر «مبادی و مبانی گویش یزدی»، «زیباشناسی و گویش‌ها»، «نمونه‌های گویش یزدی» و «جمع‌بندی و نتیجه گیری از فصل‌های پیشین» است.

بر اساس این گزارش، اسدالله شکرانه متولد 1335 در استان یزد و دارای تحصیلات کارشناسی ادبیات فارسی و مدرسی ادبیات داستانی است که تاکنون 6 عنوان کتاب با عناوینی همچون «نمایشنامه هلوع»، «در حوالی دیروز»، «لیلا در بن‌بست چهارم»، «آذریاد»، «درآمدی بر بازنویسی و بازآفرینی» و «در آینه یار» را منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها