امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94754
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کتاب که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) منتشر شده، در 45 صفحه و چهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کتاب که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) منتشر شده، در 45 صفحه و چهار بخش منتشر شده که تاکنون موفق به چهار بار تجدید چاپ شده است و مورد استقبال دانشجویان، تشکل های دانشجویی و فعالان فرهنگی واقع شده است.

کتاب «لاف عشق» در چهار بخش با عناوین «قرارمان این نبود»، «سبک زندگی ولایی»، «شکواییه شکر» و «توهم معنویت و خاکی بودن!» سعی کرده با آسیب شناسی محیط های مذهبی و آرمانی، فعالان فرهنگی را با برخی موانع و مشکلات موجود در عرصه انقلاب اسلامی آشنا کرده و آنها را از افتادن در دام چالش‌ها و انحرافات این مسیر بر حذر دارد.

در بخشی از این کتاب نگارنده تلاش کرده است تجربیات سالهای دانشجویی خود را در تشکیلات اسلامی و انقلابی در اختیار مخاطبان قرار دهد، آمده است:

قرار ما این نبود که هیات بزنیم، باور کنید قرار ما این نبود که بسیج دانشجویی و یا سایر تشکل‌های ارزشی را فعال کنیم، قرار ما این نبود که خود را مشغول کارهایی کنیم که دلمان می‌خواهد. قرارمان رفتن به دیدار شهدا نیز نبود؛ نه اینکه این‌ها اعمال بدی باشند؛ نه خیر؛ اتفاقا همه‌شان نورانی هستند، و اصلا زمانی که فهمیدم قرار ما این چیزهای نورانی نبود تازه فهمیدم حجب نورانی یعنی چه! حجاب نورانی جنسش از نور است. یعنی وقتی به خود عمل می‌نگری عیب و ایرادی در آن نمی‌یابی، اما شگفتی اینجاست که وقتی این راه‌ها، اقامتگاه و مقصد می‌شوند مشکل ساز نیز می‌شوند، همه مشکل ما این است که راه را اقامتگاه کردیم! اقامتگاهی که در آن کارهای کلیشه‌ای انجام می‌دهیم.

در بخش دیگری که به شاخصه‌ها و موانع سبک زندگی ولایی پرداخته شده است می‌خوانید: «مدل مطلوب زندگی، زیستنی است بر مبنا و محور ولایت، که نام آن را «سبک زندگی ولایی» می‌گذاریم. این مدل زندگی توأم با سختی و دربه دری! است. فرد در این مدل زندگی به دنبال محقق شدن منویات ولایت است و از همه چیز خود برای انجام آن می‌گذرد چون اصل زندگی و محور زندگی او را ولایت تشکیل داده است.»

علاقمندان می توانند این کتاب را از طریق پایگاه اینترنتی سدید و یا ازطریق مراجعه حضوری به آدرس تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به فلسطین جنوبی، پلاک 1118، واحد 1، دفتر موسسه علمی فرهنگی سدید وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق (علیه السلام)  به شماره تماس 68486120 تهیه کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها