امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94757
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج نعیمایی استاد و پژوهشگر هنر در حوزه هنرهای سنتی و موسیقی در دیدار با امیر عبدالحسینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج نعیمایی استاد و پژوهشگر هنر در حوزه هنرهای سنتی و موسیقی در دیدار با امیر عبدالحسینی معاون هنری و بابک ربوخه مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به بحث و گفت‎وگو درباره بایسته‌های آموزش هنر و طرح بازنگری و ساماندهی نظام آموزش موسیقی در فرهنگسراهای پایتخت پرداخت.

نعیمایی با استقبال و حمایت از ساماندهی نظام آموزش موسیقی در فرهنگسراها، رعایت ادب و اخلاق اسلامی را بخشی مهم از فرهنگ آموزش هنر دانست و افزود: هنرجویان بیش از هر چیز از استاد و معلم اخلاق و انسانیت و معرفت می‌آموزند و این نکته بسیار مهمی است که باید سازمان فرهنگی هنری در طرح بازنگری و ساماندهی نظام آموزش موسیقی در فرهنگسراها در نظر بگیرد.

وی با اشاره به استقبال مردم از آموزش صحیح افزود: اگر نظام آموزشی هدفمند و تعریف‌نشده باشد، هر نوع آموزش غیر علمی و غیر حرفه‌ای باعث آشفتگی هنری و فرهنگی و سبب‌ساز آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

در این نشست عبدالحسینی با تشریح برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری در زمینه آموزش و تولید آثار موسیقایی، بر رویکرد حرفه‌ای سازمان در آموزش موسیقی تاکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار