امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94763
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
سیدحسین عابدینی مدیر انتشارات سفیر اردهال در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تدوین منابع طب سنتی ...

سیدحسین عابدینی مدیر انتشارات سفیر اردهال در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تدوین منابع طب سنتی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر متون و نسخ خطی طب سنتی را نیز منتشر می‌کنیم، از سال گذشته تاکنون 140 عنوان کتاب منتشر نموده‌ایم که 70 عنوان از آنها مرتبط با نسخ خطی طب سنتی و کهن بوده است.

وی افزود: کار تصحیح کتب قدیمی طب سنتی را انجام داده‌ایم و در حال تدوین منابع طب سنتی هستیم.

عابدینی علت اقبال مردم به کتاب‌های طب سنتی را اینطور بیان کرد: با توجه به وجود مشکلات و بیماری‌های گوناگون، مردم دنبال راهی هستند که بتوانند از سد این مشکلات و بیماری‌ها عبور کنند و کتاب‌ها نیز در این میان نقش مهمی ایفا می‌کنند. طب سنتی و کتاب‌های مرتبط با آن از همین طیف است.

مدیر انتشارات سفیر اردهال گفت: افزایش رویکرد مردم به به روش‌های زندگی سنتی، در حوزه کتاب نیز نفوذ کرده و جامعه کتاب‌خوان به کتاب‌های مرتبط با طب سنتی مراجعه می‌کنند. بکر بودن زمینه انشار کتاب در موضوع طب سنتی از دلایلی بود که به صورت تخصصی وارد این زمینه شویم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار