امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94770
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه امروز سه شنبه به رنگ آفتاب که ساعت 17:30 از شبکه یک پخش می شود اولین بخش سریال یوسف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در برنامه امروز سه شنبه به رنگ آفتاب که ساعت 17:30 از شبکه یک پخش می شود اولین بخش سریال یوسف پیامبر با حضور کارشناسان دینی و مذهبی و بازیگران و تهیه کنندگان این سریال تاریخی از شبکه یک سیما پخش می شود.

آیت الله حائری شیرازی، سید مرتضی خاتمی خوانساری، فرج الله سلحشورگارگردان، حسین زندباف تدوینگر، جعفر دهقان، سید حسین جعفری (نوجوانی یوسف پیامبر) امیرحسین مدرس، محمود پاک نیت، علی طالبلو و رضا رضوی از بازیگران سریال یوسف پیامبر و سید محمد حسینی وزیراسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، علامه دکتر سید محمد تیجانی و دکتر زاکی از کشور سودان مهمان برنامه امروز به رنگ آفتاب هستند تصویر متفاوتی از قصه یوسف پیامبر را بازگو می کنند.

خاطرنشان می شود به رنگ آفتاب به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد هوشیاری کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که با هدف نگاهی نو به داستانهای قرآنی و فیلم و سریال‌های تاریخی، دینی و قرآنی که تا کنون در کشور ساخته شده است، تهیه و پخش می شود.

اجرای این برنامه را محمد هوشیاری برعهده دارد که در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 17:30 از شبکه یک سیما پخش می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها