امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94792
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 281
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین شماره هفته‌نامه «یالثارات الحسین(ع)» نشریه ارگان انصار حزب‌الله پس ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین شماره هفته‌نامه «یالثارات الحسین(ع)» نشریه ارگان انصار حزب‌الله پس از 6ماه توقیف امروز(چهارشنبه) روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفته و در مصلی‌های نماز جمعه توزیع خواهد شد.

شماره 755 این هفته‌نامه که پس از اعلام برائت از تمامی اتهامات مطرح شده توسط هیات نظارت بر مطبوعات در دادسرای فرهنگ و رسانه انتشار یافته است در قطعی کوچکتر از سابق چاپ شده که به گفته مدیرمسئول یالثارات هدف از آن خوش‌دستی نشریه بوده است.

به گزارش فارس، این هفته‌نامه همچنان به سیاق بیست‌ویک سال گذشته با 12 صفحه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
در ادامه به شرح فهرست‌وار مطالب مندرج در این شماره می‌پردازیم:

*صفحه 12 که به یادبود شهدا اختصاص دارد در شماره اخیر به شرح زندگی‌نامه خلیل زالپولی جانشین گردان مالک اشتر لشکر 25 کربلا پرداخته است.

*مدیرمسئول این هفته‌نامه نیز در یادداشت کوتاهی در صفحه یک با عنوان «طغیان لیبرالیسم و سربلندی یالثارات» به شرح مختصری از مدت توقیف و دوران پیش‌رو پرداخته است.

*صفحه 4 این هفته نامه به گزارشی از آخرین دور مذاکرات هسته ای ایران پرداخته است.

*صفحه اخبار ارگان مطبوعاتی انصار حزب‌الله کشور نیز به سخنرانی جلسه هفتگی انصار حزب‌الله در دفتر مرکزی اختصاص دارد که محتوای این شماره مربوط به سخنان وحید جلیلی کارشناس فرهنگی درباره مهجوریت «امر به معروف» است.

*یالثارات در صفحه فرهنگی خود به شرح فعالیت انصار حزب‌الله پس از توقیف هفته‌نامه پرداخته و بازه زمانی را که خود «دوران جدید» نامیده ، فصل جدیدی از سازمان یافتگی و نهادمندی اقشار مختلف حزب‌اللهی برای حضور پررنگ در میادین و به خصوص امر به معروف و نهی از منکر دانسته است.

*در صفحه 7 این هفته‌نامه گزارش و گفت‌وگو درباره سخنان اخیر وزیر ارشاد و استیضاح وزیر علوم در اختیار مخاطبان قرار دارد.

*صفحه ادب و هنر شامل گزارش از عملکرد سازمان سینمایی وزارت ارشاد در قبال نمایش فیلم‌های حامی فتنه و تعارض ان با شعارهای انقلابی این سازمان است.

*یالثارات در صفحه بین‌الملل خود به تحلیل متفاوتی از بحران اخیر با محوریت داعش پرداخته است.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها