امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94796
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 27
محمدرضا اسلاملو کارگردان فیلم سینمایی شهابی از جنس نور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، ضمن ابراز نارضایتی از توجه به این فیلم، گفت: در حال حاضر ...

محمدرضا اسلاملو کارگردان فیلم سینمایی شهابی از جنس نور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، ضمن ابراز نارضایتی از توجه به این فیلم، گفت: در حال حاضر منتظر تصمیم مجری طرح و مدیران مرکز گسترش سینمای مستند تجربی هستم تا فیلم را برای اعمال برخی اصلاحات به من بدهند اما متأسفانه وقتی مدیران عوض می شوند کار قبلی افراد نادیده گرفته می‌شود.

وی افزود: این پروژه سینمایی درباره فعالیت‌های تکفیری‌هاست و این روزها فرصت خوبی برای نمایش اینگونه فیلم‌های سینمایی است اما اصلا انگار کسی دلش به حال این موضوع نمی‌سوزد و به همین علت هم من دست و دلم به هیچ کاری نمی‌رود.

کارگردان فیلم «جعبه سیاه 11 سپتامبر» تصریح کرد: ما دو سال پیش به فکر ساخت فیلمی در مورد تکفیری‌ها افتادیم و آن را تولید کردیم اما الان که وقت نمایش این فیلم است آیا دلسوزی وجود دارد که سنگ‌ها را از جلوی این فیلم بردارد.

وی ادامه داد:‌ من تمام زندگیم را پای اکران این فیلم گذاشته‌ام و منتظرم فیلم را به من بدهند تا اصلاحاتی که منتقدان روی این فیلم داشتند اعمال کنم تا این فیلم به بهترین شکل ممکن روی پرده سینما نمایش داده شود.

اسلاملو در پاسخ به این سوال که چه مواردی جزء اصلاحیات فیلم سینمایی شهابی از جنس نور خواهد بود، تأکید کرد: جلوه‌‌های ویژه، موسیقی انتخابی و تدوین جزء اصلاحیات جدید این فیلم است که باید به صورت مجدد انجام شود.

این کارگردان در خاتمه اظهار داشت: مدیریت باید در این مواقع خود را نشان دهد و به هر حال هر فیلمی می‌تواند مشکل داشته باشد اما این مدیریت است که باید مشکلات را حل کند نه اینکه تسلیم گروکشی‌های شخصی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها