امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94799
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 25
حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس و حضور علی جنتی وزیر ارشاد در آن اظهار داشت: در جلسه روز گذشته سؤالات آقایان ایرانمنش، موسوی لارگانی و میرکاظمی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد.

وی با بیان اینکه برخی از سوالات منطقه‌ای و برخی ملی بود که سوالات ملی بود، افزود: در مجموع این 3 نماینده 6 سؤال ملی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند.

نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: در 2 مورد از سؤالات، وزیر ارشاد مهلت خواست تا مستندات بیشتری را ارائه دهند و زمان پاسخگویی وزیر به 2 هفته آینده موکول شد.

پژمان‌فر ادامه داد: اما در مورد 4 سؤال دیگر هیچ کدام از نمایندگان قانع نشدند و قرار شد تا سؤالات برای طرح در صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه ارجاع شود.

این عضو کمیسیون فرهنگی در پاسخ به اینکه سوالات در چه زمینه‌هایی بود، ابراز داشت: بخش قابل توجهی از سوالات پیرامون مطبوعات، ممیزی که در ارتباط با کتاب و نشریات است بیان شد البته پیرامون وظایف وزارت ارشاد و سیاست تساهل و تسامح نیز سوالاتی مطرح شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها