امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۲:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 948
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 222
مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره ...

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی و خلق حماسه اقتصادی گفت: این مطالبه مهم مقام معظم رهبری با تقویت جایگاه نظارتی محقق می‌شود لذا باید در بررسی لایحه بودجه92 جایگاه نظارتی را تقویت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مباحث حاشیه‌ای مانع از تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود، تصریح کرد: فضای انتخابات ریاست‌جمهوری نباید کشور را از مسیر اقتصادی خود دور کند؛ حاشیه برای اقتصاد کشور سم است.

عضو کمیسیون اقتصادی کشور فرمان 8 ماده‌ای رهبری معظم انقلاب در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری را نقطه عطفی در تاریخ ارتقاء سلامت نظام اداری کشور دانست و با اشاره نقش مهم دستگاه‌های نظارتی کشور در این زمینه گفت: یکی از راهکارهای استراتژیک در تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه حماسه اقتصادی، توجه به دستگاه‌ های نظارتی کشور و تقویت همه جانبه آنان برای مبارزه اثربخش با مفاسد اقتصادی است و کاهش بودجه و اعتبارات این نهادها توسط دولت فرایندی مناسبی نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها