امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94805
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 74
به گزارش پیروان موعود ، در پاسخ به مرجعیت دینی عراق مبنی بر دفاع از وطن و حمایت از مقدسات و مقابله با تجاوزات و دست‌اندازی‌ها گروه تروریستی ...

به گزارش پیروان موعود ، در پاسخ به مرجعیت دینی عراق مبنی بر دفاع از وطن و حمایت از مقدسات و مقابله با تجاوزات و دست‌اندازی‌ها گروه تروریستی تکفیری «داعش»، اهالی

کربلای معلی 2 گردان به نام‌های «حضرت عباس» تحت نظر و اشراف سید احمد الصافی خطیب جمعه کربلا و «آزاده شهید» را تشکیل دادند.

«نصیف جاسم الخطابی» رئیس شورای استانداری کربلا در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس در بغداد در این‌باره توضیح داد که این دو گردان آموزش‌های نظامی خود را آغاز کرده و قرار است، به مدرن‌ترین سلاح‌ها مجهز شوند.

الخطابی افزود: تشکیل این گردان‌ها گام مهمی در حمایت از مقدسات خواهد بود و دولت‌های محلی نقش بزرگی در آموزش و مجهز کردن افراد و ملحق کردن آنها به نیروهای امنیتی دارند.

وی درباره آموزش افراد این گردان‌ها نیز توضیح داد که این افراد آموزش‌های لازم برای انواع جنگ‌ها از جمله جنگ‌ خیابانی با استفاده از انواع سلاح‌ها از جمله سلاح‌های سبک و نیمه سنگین را خواهند دید.

این در حالی است که «علی المیالی» معاون استاندار کربلا این اطمینان خاطر را داد که امنیت تمام مرزهای استان کربلا به ویژه از سمت استانداری الانبار تامین شده و این استان در امنیت کامل به سر می‌برد.

گزارش شده که تعداد داوطلبان برای دفاع از مقدسات طی روزهای اخیر به شکل چشمگیری افزایش یافته و بر اساس آمارها تاکنون به بیش از 30 هزار نفر رسیده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها