امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9482
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان امروز طی مراسمی که در آمادگاه دریایی جنوب مستقر در سیرجان برگزار شد، تیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان امروز طی مراسمی که در آمادگاه دریایی جنوب مستقر در سیرجان برگزار شد، تیم دوچرخه‌سواری این آمادگاه برای حضور در مراسم سوم خرداد ماه به خرمشهر اعزام شدند.

حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه تیم 12 نفره دوچرخه‌سوار دریایی سیرجان گفت: این تیم از امروز با طی مسیر سیرجان خرمشهر به طول یک‌ هزار و 400 کیلومتر حرکت کردند تا در مراسم سالروز آزادی خرمشهر در این شهر شرکت و سپس با طی مسیر یک‌ هزار و 100 کیلومتر از خرمشهر تا مرقد مطهر امام رکاب می‌زنند تا در مراسم 14 خرداد ماه در مرقد مطهر امام شرکت کنند.

وی هدف از این حرکت نمادی را گرامیداشت شهدای عملیات بیت‌المقدس و شهدای تکاور دریایی در آزادی خرمشهر عنوان کرد.

سیاری با اشاره به توان و قدرت نیروی دریایی در پهنه خلیج فارس و بین‌المللی گفت: امروز ناوگروه بیست‌و‌پنجم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از شمال اقیانوس هند تا باب‌المندب و دریای سرخ حضور دارد و ناوشکن‌های موشکی با عملیات ویژه در صورت نیاز هر لحظه آماده دفاع از نظام اسلامی هستند و دشمن‌شناسی و ولایت‌پذیری نیروهای ما هرگونه تهدید را از دشمنان گرفته است و منطقه را زیر نظر دارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش عنوان کرد: امروز ما در بحث تعمیرات و تجهیزات اساسی و ساخت تجهیزات و خلاقیت‌ها برای عرصه دفاع خودکفا شده‌ایم و حتی آموزش‌های ما که با آگاهی کامل و مجهز به علوم و فنون روز توسط خودمان انجام می‌شود و نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد و حضور در تمام صحنه‌ها و سواحل دریایی اقتدار ما را به جهان اثبات کرده است.

سیاری سپس از بخش‌های مختلف ناوگان آمادگاه جنوب و مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان بازدید کرد.
انتهای پیام/80015/غ40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها