امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94842
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۵
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد‌رضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در حاشیه مراسم ختم والده وزیر ورزش و ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد‌رضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در حاشیه مراسم ختم والده وزیر ورزش و جوانان درباره انتخابات آینده مجلس اظهار داشت: همه جریانات سیاسی باید حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند.

عارف در مورد لیست مشترک اعتدالیون و اصلاح‌طلبان ابراز امیدواری کرد که در انتخابات آینده این گروه‌ها یک لیست ارائه دهند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان درباره برنامه حزب خود و روزنامه تشکل متبوعش گفت: ما در حال بررسی هستیم.

وی در خصوص دیدار کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری گفت: این دیدار بسیار دیدار خوبی بود که باعث هماهنگی و همدلی بین دولت و سایر مسئولان می‌شود از این رو امیدواریم که مسئولان این فرمایشات را نصب‌العین خود قرار دهند.

عارف در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص بحث نو اصلاح‌طلبی که از سوی محمد‌رضا تاجیک فعال اصلاح‌طلب مطرح شده گفت: این را از خود ایشان باید بپرسید اما به هر حال من اصلاح‌طلبی را اصلاح‌طلبی می‌دانم و نو اصلاح‌طلبی فعلا برایم مطرح نیست و باید ببینیم که تعریف خود ایشان از نو اصلاح‌طلبی چیست.

این فعال اصلاح‌طلب در خصوص بازنشستگی نقش اول اصلاح‌طلبان نیز گفت: نسل اول اصلاح‌طلبی دیگر بازنشسته شده و من این موضوع را قبول دارم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها