امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94875
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام موسی احمدی ظهر امروز در جلسه دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام موسی احمدی ظهر امروز در جلسه دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اضافه‌ کرد: همیشه سلامت دغدغه مسئولان نظام بوده است چون شادابی، نشاط و ارتقای جامعه در گرو تأمین سلامت مردم است.

وی خطاب به رئیس دانشگاه گفت: بار مسئولیت در تمام ابعاد خود سنگین است به‌ویژه این مسئولان در ارتباط با اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشد که حوزه سلامت به‌دلیل ماهیت فعالیتش در این زمینه فعالیت دارد و این امر بار مسئولیت را بر دوش شما افزایش می‌دهد.

احمدی تصریح‌ کرد: پیش از اجرای این طرح شاهد تجهیز مراکز درمانی استان بوده‌ایم اما به‌دلیل نداشتن دلگرمی و عدم ماندگاری متخصصان در استان این خدمات مورد توجه خاص افکار عمومی قرار نمی‌گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس نهم شورای اسلامی افزود: این طرح به جذب و ماندگاری پزشکان کمک شایانی کرده و فرصت بسیار خوبی برای ارائه خدمات سلامت ایجاد شده است.

 احمدی گفت: توسعه در همه ابعاد خود باید متوازن باشد و در زمینه سلامت نیز همین‌طور است و زمانی توسعه همه‌جانبه اتفاق افتاده‌ است که به تمام استان توجه شود و همه امکانات در مرکز استان مستقر نشود.

وی خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، افزود: پیش از دوران مدیریتتان از پیشرفت بخش بهداشت و درمان در جنوب استان ناامید شده بودیم که خوشبختانه در این مدت اتفاقاتی خوبی افتاده است ولی هنوز کمبودهایی وجود دارد.

این نماینده مجلس‌ خاطر‌نشان‌ کرد: با نظارت دقیق بر اجرای پروژه‌های عمرانی و تکمیل هرچه زودتر آن‌ها و رفع مشکلات خانه‌های بهداشت، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه ارتقاء می‌یابد.

انتهای پیام/66006/صا20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها