امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94880
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به دیدار کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری اظهار کرد: این دیدار سالانه در راستای ...

محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به دیدار کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری اظهار کرد: این دیدار سالانه در راستای روشن شدن مسیر آینده بسیار روشنگر و هدایت کننده محسوب می‌شود.

وی حمایت از دولت را از تاکیدات مهم در بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان عنوان کرد و ادامه داد: حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای از دیگر نکات قابل توجه در این بیانات بود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به چارچوب تعیین شده توسط رهبر انقلاب برای مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: این چارچوب باید توسط تیم مذاکره کننده رعایت شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی وحدت و یکپارچگی را از دیگر تاکیدات رهبری در دیدار با مسئولان برشمرد و ادامه داد: معظم‌له تذکرات دیگری هم در مورد مشکلات موجود در جامعه به مسئولان دادند که حمایت از همدیگر برای کاهش معضلات یکی از آن‌ها بود.

اسماعیلی به تاکید مکرر رهبر انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: ایشان به دولت تذکر دادند که در حل مشکلات اقتصادی باید نگاه‌ها به داخل کشور باشد.

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند که مسئولان بدون توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای باید مشکلات اقتصادی را با رویکرد و نگاه به درون پیگیری کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب راه‌کار حل مشکلات اقتصادی را حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی عنوان کردند.

انتهای پیام/73004/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها