امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94902
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلم حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در جلسه ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلم حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در جلسه همگرایی اصولگرایان که چهارشنبه شب در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد با بیان اینکه ماه رمضان فرصت گرانبهایی است که همه باید از آن استفاده کنیم اظهار داشت: من این نشست هم‌افزایی اصولگرایان و جلسه را فرصتی گرانبها می‌شمارم و معتقدم باید از چنین فرصتی بهره‌برداری شود.

وی ادامه داد: این جلسات امید، روح، نشاط و حرکت و همچنین هم‌افزایی را رقم می‌زند و امروز برگزاری این جلسات بسیار خوشحال‌کننده است.

ابراهیمی با اشاره به جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز که به ریاست آیت‌الله موحدی‌کرمانی تشکیل شد گفت: به اعتقاد اعضا و همچنین تاکید رئیس جلسه برگزاری چنین جلساتی را مغتنم می‌شماریم و بر ادامه آن تاکید داریم زیرا این فرصت گرانبهایی است که سبقه گذشته ندارد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: این حرکت یک فرصت ارزشمند است که از آن باید به خوبی استفاده شود لذا علما و بزرگان در هر کجا که هستند و در شرایط فعلی باید از این جلسات بهره‌مند شوند.

وی افزود: حجت‌الاسلام تقوی حرکت بزرگی را شروع کرده‌اند که باید از ایشان تشکر کرد.

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: سازوکار برای انتخابات در این محفل وجود ندارد و این حرکت، حرکتی است که در راستای منویات رهبری و اندیشه‌های امام شکل گرفته است و رهبری هم در سخنرانی با کارگزاران نظام به نحوی افراد مخلص و مومن را مورد توجه قرار دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها