امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94910
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در شهر ویسکانسین در ایالات متحده آمریکا دو دختر 12 ساله اقدام به قتل دوست و ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در شهر ویسکانسین در ایالات متحده آمریکا دو دختر 12 ساله اقدام به قتل دوست و همکلاسی خود کردند.

این نوجوانان در یک سایت اینترنتی که داستان‌های ترسناک منتشر می‌کند، عضو شدند و برای جلب رضایت مدیر مجازی سایت، تصمیم به قتل یکی از همکلاسی‌های خود گرفتند؛ به این منظور یکی از آن دو نوجوان یکی از همکلاسی‌هایش را که دوستش نیز بود به خانه دعوت کرد تا شب را در آنجا بخوابد، سپس او را برای بازی کردن به جنگل برد.
این دو نوجوان در پی نقشه قبلی، 19 ضربه چاقو به همکلاسی زدند و او را در جنگل رها کردند تا بمیرد اما قربانی به طور معجزه‌آسایی موفق شد با پلیس تماس بگیرد و با جراحات وارد شده جان سالم به در ببرد و در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

در این رابطه رئیس پلیس به پدرها و مادرها یادآوری کرد و هشدار داد: مراقب کودکان و نوجوانان و خطرات اینترنت باشند؛ این یک زنگ هشدار به والدین است تا مراقب فرزندان خود باشند و آنها را در استفاده از اینترنت محدود کنند.

این دو نوجوان بازداشت و به 65 سال زندان محکوم شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار