امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94937
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش  خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، کمیسیون عملیات ناجا با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده مرزبانی ناجا و معاونین ...

به گزارش  خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، کمیسیون عملیات ناجا با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده مرزبانی ناجا و معاونین عملیات و اجتماعی ناجا و رئیس پلیس اطلاعات و امنیت ناجا و فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه در فرماندهی انتظامی استان کردستان برگزار شد.

سردار اشتری جانشین فرمانده ناجا منطق جمهوری اسلامی ایران را منطق درستی دانست و گفت: امروز ما اگر دشمن را محکوم می کنیم به این دلیل است که آنها پروژه اسلام هراسی را دنبال می کنند و در صدد لطمه زدن به اسلام و ارزشهای آن هستند، نباید به دشمن خوشبین بود چرا که طبیعت دشمن ضربه زدن است.

وی افزود: در تحولات کشور سوریه و عراق کاملاً مشخص است که هدف دشمنان خدشه وارد کردن به وجهه اسلام و دنبال کردن اختلافات قومی و مذهبی است و فقط به دنبال این هستند که چهره خشنی از اسلام نشان دهند ولی به لطف الهی موفق نخواهند شد.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: دشمنی که با مردم عراق جنگ می کند به هیچ منطقی پایبند نیست و به هیچ گروه و کشوری رحم نمی کند ولی به پشتیبانی حربه های رسانه ای و تبلیغاتی استکبار جهانی و بازماندگان رژیم بعث عراق به ظاهر فتوحاتی دارند ولی در نهایت با اتحادی که علمای اسلامی شیعه و سنی عراق در بین مردم ایجاد کرده اند ریشه این گروهها از بین خواهد رفت.

وی گفت: طبق بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری ما هیچ گونه رخنه امنیتی نباید داشته باشیم و این موضوع باید در ماموریتهای ناجا فصل الخطاب قرار گیرد و ما با پیروی از فرمانده معظم کل قوا تکلیف داریم که خلا ها، رخنه ها و نقاط ضعف خود را بر طرف کنیم و برای تحقق این امر باید تمام ساز و کارها و فرآیندها را به کار بگیریم.

سردار اشتری ادامه داد: حفظ توان رزمی برای پیشگیری از تهدیدات، اولویت برنامه هاست و بنا به تدبیر فرمانده ناجا باید همیشه آمادگی رزمی و عملیاتی داشته باشیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری تحت عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری، بیان داشت: مدیریت جهادی به عینه مشمول مدیریت در نیروی انتظامی است و باید روحیه جهادی را حفظ کنیم و عشق ما این است که سرباز کسی هستیم که نایب امام زمان(عج) است.

سردار اشتری اظهار داشت: روحیه جهادی یعنی از کمترین امکانات بیشترین استفاده را ببریم و بیشترین اثر بخشی را داشته باشیم و این روحیه را نیز به زیر مجموعه منتقل کنیم و با عنایت حق تعالی همکاران ما از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستند و ما باید با همین روحیه توان دفاعی خود را حفظ کنیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر آموزش گفت: برای بالا بردن توان رزمی یگانها، آموزش بسیار مهم و ضروری است و اگر در مقاطعی ناموفقیتهایی مشاهده می شود از ضعف آموزش سرچشمه می گیرد و مدیران باید به این امر اهتمام جدی داشته و آموزش را همواره در بین نیروها نهادینه کنند.

وی در خاتمه با اشاره به این مطلب که ملقب شدن کارکنان ناجا توسط رهبر فرزانه انقلاب به عنوان مجاهد فی سبیل الله، بزرگترین افتخار و مدال برای کارکنان این نیرو است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها