امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94942
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی استاندار تهران و مجمع نمایندگان شهرستان‌های تهران با علی ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی استاندار تهران و مجمع نمایندگان شهرستان‌های تهران با علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست که به منظور بررسی مشکلات آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران تشکیل شد، وزیر آموزش و پرورش برخی از مشکلات شهرستان‌های تهران را ناشی از مهاجرت‌های بی رویه به این شهرستان‌ها دانست و اظهار داشت: علاوه بر مهاجرت، پیش بینی نشدن فضای آموزشی در پروژه‌های مسکن مهر از دیگر مشکلات شهرستان‌ها در بخش تعلیم و تربیت است که با توجه به نزدیک شدن به ایام مهر نیازمند همراهی نمایندگان مجلس و اختصاص اعتبارات ویژه است.

فانی با اشاره به درخواست‌های انتقال از شهرستان‌های تهران افزود: برای کاستن از این‌گونه مشکلات و ساماندهی نیروی انسانی، نظام پذیرش معلم در آموزش و پرورش را بر اساس بومی گزینی تعریف کرده‌ایم که آثار و برکات آن در چهار سال آینده نمایان خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر مطالعه و تحقیق و پژوهش خاطرنشان کرد: تقویت و گسترش پژوهش‌سراهای دانش آموزی ضرورتی است که باید در مناطق آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران به آن پرداخته شود.

در این نشست هاشمی استاندار تهران نیز با بیان اهمیت آموزش و پرورش، لزوم توجه همه جانبه به آن ازسوی نمایندگان مجلس و توجه بیشتر به شاخص‌های موجود جهت ارتقای سطح آموزش و پرورش در شهرستان‌های تهران را خواستار شد و بر حل مشکلات موجود به ویژه فضای آموزشی مسکن مهر تأکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها