امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94962
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، سازمان امور مالیاتی رژیم صهیونیستی می‌گوید که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، سازمان امور مالیاتی رژیم صهیونیستی می‌گوید که هزینه‌های وارد شده بر اموال اسرائیلیان به واسطه شلیک موشک‌های مقاومت در دو روز اخیر به 2.9 میلیون دلار رسیده است.

تاکنون حدوداً 100 مورد ادعای خسارت به این سازمان تسلیم شده که شامل 35 مورد خسارت به خودرو، 52 مورد خسارت به منازل و 12 مورد خسارت به مزارع کشاورزی بوده است. زیرساخت‌های انتقال برق و ایستگاه‌های اتوبوس نیز در این میان متحمل خساراتی شده‌اند.

هزینه اصلی اما هزینه‌های جنگی اسرائیل است که بر اساس اعلام کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی، تاکنون علاوه بر ثبت 40 هزار نیروی ذخیره در لیست انتظار برای شرکت در مأموریت‌های نظامی، 15 هزار نفر به خدمت فراخوانده شده‌اند.

هر سرباز ذخیره پس از اشتغال به خدمت روزانه 175 دلار خرج روی دست ارتش اسرائیل می‌گذارد که با این احتساب، رژیم صهیونیستی باید روزانه تنها برای سربازان جدید، بیش از 2 میلیون دلار هزینه کند. این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی پیش از این به دلیل مشکلات مالی، برای ماه‌های باقیمانده سال جاری میلادی برنامه‌های آموزشی سربازان ذخیره را لغو کرده بود.

بر اساس اعلام منابع صهیونیست، جنگ 33 روزه در سال 1385 نیز روزانه 101.8 میلیون دلار هزینه برای اسائیل در بر داشت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها