امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94967
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی چشمگیری را با هدف تسلط بر مانع نظامی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی چشمگیری را با هدف تسلط بر مانع نظامی «الطراف» در نزدیکی منطقه نظامی الحامدیه در ریف ادلب، واقع در شمال غربی سوریه محقق کنند.

در همین راستا نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام حملاتی نقاط تجمع و مقرهای گروه‌های مسلح در این منطقه و همچنین مزارع و شهرک «کفرومه» را هدف گرفته و منهدم کردند.

این درحالی است که گروه‌های مسلح برای مقابله با عملیات ارتش سوریه و در حالی‌که از انواع سلاح‌های سنگین مانند توپ و تانک بهره می‌بردند، به مانع نظامی «وادی عساف» در نزدیکی منطقه نظامی الحامدیه حمله بردند که با مقابله با نیروهای ارتش سوریه مواجه شده‌اند.

درحالی که گزارش شده است، درگیری‌ها در دو نقطه موانع نظامی «المداجن» و «عین قریع» در منطقه الحامدیه همچنان به شدت بین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح ادامه دارد.

در رقه نیز نیروی هوایی ارتش سوریه یک مقر گروه تکفیری داعش در عمق شهر رقه و در پایگاه تحت تصرف «الطلائع» را هدف گرفته و ضمن منهدم کردن آن بیش از 20 تکفیری داعشی را به هلاکت رساندند.

از ریف شمالی حلب نیز گزارش شده که کمیته‌های مردمی کُردهای سوریه به شدت در این منطقه و به طور مشخص در شهرک «عفد کو» در ریف عین عرب واقع در ریف شمالی حلب درگیر شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها