امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9498
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات با صدور پنجمین اطلاعیه خود، از آمادگی این هیئت برای دریافت گزارش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات با صدور پنجمین اطلاعیه خود، از آمادگی این هیئت برای دریافت گزارش های مردمی درباره تخلفات مربوط به انتخابات شوراها خبر داد.
در این اطلاعیه نحوه طرح شکایات ردصلاحیت شدگان و همچنین ارائه گزارش های مردمی به هیئت‌های عالی استانی و هیئت مرکزی نظارت تبیین شده است.
متن اطلاعیه پنجم هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به شرح ذیل است:
«شوراهای شهر و شهرداران سراسر کشور باید امانت‌دار رأی، اعتماد، محیط زندگی و اخلاق و فرهنگ مردم باشند - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری».
بسم‌الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می‌رساند با توجه به مصوبه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی کشور در خصوص رسیدگی به شکایات و اعتراضات داوطلبان این دوره از انتخابات شوراها درباره نحوه بررسی صلاحیت‌ها، تبلیغات انتخاباتی و دیگر موارد مرتبط با انتخابات شوراها، کمیته رسیدگی به شکایات این هیئت آماده دریافت گزارشات مردمی در این خصوص است.
همچنین داوطلبان عضویت در شوراهای شهر، از زمان دریافت مراتب ردصلاحیت خود در شهرستان‌ها و استان‌ها ۲ روز مهلت دارند تا اعتراض خود را به هیئت نظارت مربوطه اعلام کنند.
داوطلبان عضویت در شوراها روستایی هم برای اعلام اعتراض خود باید به هیئ عالی نظارت در استان مراجعه و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر لازم است اعتراض خود را به هیئ مرکزی نظارت تسلیم کنند.
لازم به ذکر است که برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراهای شهر،نیازی به حضور در هیئت رکزی نظارت بر انتخابات نیست و داوطلبان می‌توانند اعتراض نامه خود را به شماره 021-88948379 نمابر کرده و از طریق شماره تلفن 021-88948378 با این هیئت در تماس باشند.
همچنین عموم مردم شریف ایران اسلامی می‌توانند از طریق وبگاه این هیئت به آدرس www.eshora.parliran.ir نظرات و شکایات خود را مطرح کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها