امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94986
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی وزارت کشور افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد:در نتیجه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی وزارت کشور افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد:در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولایت‎های «کنر»، «ننگرهار»، «قندوز»، «غور»، «زابل»، «پکتیکا» و «هلمند» در 24 ساعت گذشته 35 شبه‎نظامی طالبان کشته، هفت نفر زخمی و پنج نفر دیگر دستگیر شدند.

در این اطلاعیه آمده است: 10 حلقه مین و تعدادی جنگ افزار و خودروی سواری نیز به دست نیروهای امنیتی افغان افتاده است.

از سوی دیگر «سید سرور حسینی»، سخنگوی پلیس ولایت «قندوز» نیز از کشته پنج شبه‎نظامی طالبان همراه با یک فرمانده طالبان به نام «وثیق» در منطقه «چهاردره» این ولایت خبر داد.

منطقه «چهارسده» ولایت غور به دست طالبان افتاد

شبه‎نظامیان طالبان در حمله گروهی 300 نفره توانست، منطقه چهارسده ولایت غورغرب افغانستان را تصرف کنند.

افزایش قیمت مواد غذایی 4 وزیر افغان را به پارلمان کشاند

پس از افزایش قیمت مواد غذایی در افغانستان، چهار وزیر این کشور به پارلمان فراخوانده شدند تا به پرسش‎های نمایندگان پاسخ دهند.

کشته و زخمی شدن 8 نفر در سانحه رانندگی غرب افغانستان

دفتر مطبوعاتی والی «فراه» در غرب افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که بر اثر سانحه رانندگی در مرکز این ولایت، یک نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

در اطلاعیه آمده است: این حادثه بر اثر برخورد خودروی مسافربری با یک خودروی باربری بوده است.

پرتاب 15 موشک از خاک پاکستان به شرق افغانستان

«عبدالحبیب سیدخیل» فرمانده پلیس ولایت «کنر» در شرق افغانستان در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه 15 موشک از خاک پاکستان به منطقه «دانگام» این ولایت پرتاب شده است.

به گفته سیدخیل، در این راکت پرانی به کسی آسیب نرسیده است.

دستگیری 7 نفر اتهام چاقاق مواد مخدر در افغانستان

دفتر مطبوعاتی مرکز قضایی وزارت مبارزه با مواد مخدر افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد: در جریان یک هفته گذشته هفت نفر از جمله یک زن به اتهام قاچاق مواد مخدر در ولایت‎های مختلف این کشور دستگیر شدند.

بر اساس این اطلاعیه، از افراد دستگیر شده 83 کیلوگرم حشیش،39 کیلوگرم تریاک و بیش از 177 بطری مشروبات الکلی به دست نیروهای امنیتی افغان افتاده است.

در اطلاعیه آمده است که افراد دستگیر شده از ولایت‎های «لغمان»، «کابل»، «خوست» و «نیمروز» هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها