امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94993
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،نشست مشترک محمد خزاعی دبیرجشنواره بین المللی فیلم مقاومت و محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،نشست مشترک محمد خزاعی دبیرجشنواره بین المللی فیلم مقاومت و محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی به منظور گسترش ابعاد برگزاری جشنواره در فضای دانشگاه های کشور و بهره گیری بیشتر از توانمندی و ظرفیت های مراکز بسیج دانشجویی برگزار شد.

خزاعی دبیر جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در این نشست به تشریح ابعاد برگزاری این رویداد فرهنگی و سینمایی در سطح ملی و بین المللی پرداخت و عنوان کرد: جشنواره فیلم مقاومت در سال‌های اخیر با احیای مجدد توسط بنیاد فرهنگی روایت، توانسته بارقه‌ای جدی از امید را در میان اهالی هنر و سینما و نیز جامعه ایثارگری و فعالان حوزه دفاع مقدس رقم بزند.

وی ادامه داد: این جشنواره همواره توانسته است برغم حملات ضد فرهنگی غرب و جریانات انحرافی درون کشورهمچون پناهگاهی امیدبخش و امن برای دلسوزان و هنرمندان دغدغه مند این حوزه را گرد هم آورده و زمینه وفاق ملی و همدلی عمومی را در خانواده سینما فراهم سازد.

دبیرجشنواره بین المللی فیلم مقاومت خاطر نشان ساخت: جشنواره در این دوره با اهتمام ویژه به عرصه های بین المللی و داخلی هم، به لحاظ تنوع و گستردگی جغرافیایی و هم، کثرت و تنوع موضوعی و مضمونی تمایزاتی را نسبت به دوره های پیش طراحی نماید که برگزاری همایش علمی سینمای مقاومت، میزگردهای تخصصی و نشست های موضوعی در قالب ملی و بین المللی، برگزاری همزمان جشنواره درسطح کشور و استان های مختلف و نیز، برگزاری جشنواره به صورت همزمان درچندین کشور دنیا از جمله این ویژگی هاست.

به گفته وی در این دوره شورای سیاستگذاری در نظر دارد با مشارکت طیف های مختلف مردم بخصوص دانشجویان و دانشگاهیان فرصت و شرایط لازم را برای استفاده این طیف فراهم نماید.

وی اضافه کرد: قطعا، در این زمینه سازمان بسیج دانشجویی با توجه به محوریت و نقش مهم آن در فضای دانشگاه ها و فعالیت های دانشجویی می تواند مهم و موثر باشد.

خزاعی تاکید کرد: دراین میان، بی‌شک امسال که سال اقتصاد و فرهنگ نام گرفته، انتظار برای مؤثرتر بودن و پررونق بودن این جشنواره بسیار بیشتر از پیش می‌باشد که صد البته برآوردن چنین انتظاری نیاز به عوامل مختلفی دارد؛ ازجمله این عوامل که می‌توان به آن اشاره نمود، مسئله مشارکت های دانشجویی و مردمی است.

براساس این گزارش،محمدودود حیدری رئیس سازمان دانشجویی در این نشست ضمن استقبال از برگزاری این جشنواره در محیط های دانشگاهی آمادگی سازمان بسیج دانشجویی را برای مشارکت و همکاری این حرکت ارزشمند اعلام کرد و افزود: هیچ شکی نیست که این جشنواره مهم و ارزشمند است و هرچه بتوانیم بیشترحمایت و کمک نمائیم گامی در مسیر توسعه و تقویت یک کار ارزشی برداشته ایم.

وی ادامه داد: آن چه لازم است این است که جشنواره مقاومت در فضای تخصصی به بدنه مردم نزدیک تر شود و هرچه مردمی تر شود آثار و برکات آن هم بیشتر خواهد بود.

رئیس سازمان دانشجویی عنوان کرد: سازمان بسیج دانشجویی از ظرفیت های خوبی در دانشگاه ها برخوردار است و در کنار شما خواهد بود.

وی اضفه کرد: این سازمان در زمینه مختلف از جمله اکران دانشگاهی، همکاری در حوزه اطلاع رسانی و مشارکت خبرگزاری دانشجویی و گسترش اکران فیلم ها در سطح کشور می تواند همکاری نماید.

حیدری همچنین، خاطرنشان ساخت: حضور میهمانان خارجی و هنرمندان سایر ملل در ایران فرصت خوبی است برای استفاده دانشجویان و این سازمان از برگزاری این گونه نشست‌های دانشجویی استقبال می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها