امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۱۴:۰۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 95
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 532
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، شرکت فیلم‌سازی آدام سندلر هم در امر تولید این کمدی بدون نام همکاری دارد و پیشنهاد حضور بریمور در آن را، سندلر به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، شرکت فیلم‌سازی آدام سندلر هم در امر تولید این کمدی بدون نام همکاری دارد و پیشنهاد حضور بریمور در آن را، سندلر به مسئولان کمپانی برادران وارنر داد.

سندلر و بریمور طی دههبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، شرکت فیلم‌سازی آدام سندلر هم در امر تولید این کمدی بدون نام همکاری دارد و پیشنهاد حضور بریمور در آن را، سندلر به مسئولان کمپانی برادران وارنر داد.

سندلر و بریمور طی دهه گذشته در دو فیلم کمدی پرفروش « 50 قرار اولیه» و «خواننده عروسی» با یکدیگر همبازی بوده‌اند.

فیلم‌نامه کمدی رومانتیک خانوادگی و فعلا بدون نام سندلر و بریمور را تیم دو نفره ایوان منچل وکلر سرا نوشته‌اند و قرار است تغییراتی در آن ایجاد شود.

خط اصلی قصه این فیلم بدون نام، درباره زوجی در دوران سی‌سالگی‌شان است که با وجود زندگی خوب و گرم خانوادگی، با یک سری مشکلات مالی روبرو هستند.

آنها که قبل از این یک ازدواج ناموفق داشته‌اند، در ازدواج دوم خود تلاش دارند مانع از به هم خوردن کانون خانوادگی خویش شوند.

تا قبل از این قرار بود خود آدام سندلر این فیلم را کارگردانی کند. اما حالا گفته می‌شود فرانک کوراسی وظیفه کارگردانی آن را به عهده خواهد گرفت.

این فیلم‌ساز قبل از این دو فیلم پرفروش «کلیک» و خانواده عروسی را با بازی آدام سندلر کارگردانی کرده است و به پیشنهاد این بازیگر، امر کارگردانی کمدی بدون نام تازه وی را قبول کرده است.

کلید فیلم‌برداری کار مشترک سندلر و بریمور اواخر فصل تابستان در شهر نیویورک زده می‌شود. کل صحنه‌های فیلم در لوکیشن‌های مختلف این شهر فیلمبرداری خواهد شد.

مسئولان کمپانی برادران وارنر قصد دارند این فیلم را برای نمایش عمومی در اوایل فصل تابستان سال 2014 آماده کنند.

آدام سندلر سال قبل صدای خود را به کاراکتر اصلی انیمیشن موفق «ترانسیلوانیا» قرض داد و فیلم ناموفق« این پسر من است» را هم روی پرده سینماها داشت.

او تازه از بازی در قسمت دوم کمدی خانوادگی واجتماعی «رشد یافته‌ها» فارغ شده است و گفته می‌شود در «سه می‌سی‌سی‌پی» هم بازی خواهد کرد. شان اندرز کارگردان این کمدی ماجراجویانه است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها