امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9500
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت: نباید در تبلیغات انتخاباتی توسط نامزدها، ملاک فقط شعار باشد؛ مردم نیز توجه داشته باشند ضمن تعهد و تخصص کاندیداها به سوابق و برنامه های اجرایی نامزدهای ریاست جمهوری توجه کنند.

وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: در شهرستان کیار شهر شلمزار جهت ایجاد استخر مبلغ 250 میلیون تومان اختصاص یافت و کلنگ زنی این استخر نیز توسط مسئولان صورت گرفت اما متاسفانه هنوز عملی نشده و خواهشمندیم جهت حل این مشکل اقدام شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تذکری به وزیر نفت گفت: عدم گازرسانی به برخی مناطق موجب قطع بی رویه گاز در این استان شده و خواهشمندیم وزیر نفت اقدام لازم در این جهت را صورت دهد.
 
عزیزی ادامه داد: اساتید دانشگاه های تیپ 3 استان هنوز اضافه کاری های خود را دریافت نکرده اند و چندین بار خواستار اعتراض بودند اما با جلساتی که با آنها داشتیم، مانع از اعتراض آنان شدیم و خواهشمندیم به دانشگاه های تیپ 3 توجه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار