امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95000
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 32
قاسم جعفری، رئیس فراکسیون حمایت از کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره به کارگیری ...

قاسم جعفری، رئیس فراکسیون حمایت از کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره به کارگیری نویسندگان و اهالی فرهنگ و ادب در این فراکسیون،‌ بیان داشت: اهالی فرهنگ، هنر و ادب می‌توانند با این فراکسیون در ارتباط  بوده و نقطه نظراتشان را درباره کودکان و نوجوانان ارائه دهند تا اگر خلاء قانونی در این راستا وجود دارد، مجلس به رفع آن بپردازد.

وی افزود: تاکنون با تعدادی از نویسندگان درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم حتی با مسئول بخش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش و رئیس کنوانسیون ملی حمایت از کودک و نوجوان جلساتی را برگزار کرده‌ایم که کماکان این جلسات ادامه خواهد یافت.

جعفری اضافه کرد: وقتی ما در مراسم‌هایی که مربوط به کودک و نوجوان است، حضور می‌یابیم آن هم به عنوان نماد مجلس به نوعی به تقویت روحیه مدعوین و دست‌اندرکاران این حوزه پرداخته‌ایم.

وی ادامه داد: چندی پیش با کانون پرورش کودکان و نوجوانان جلسه‌ای را برگزار کردیم اما هنوز کار بسیار جدی  در این حوزه با کانون صورت نگرفته است. اما در نظر داریم تا با همه نویسندگان، شاعران، روانشناسان و صاحبنظران حوزه کودک و نوجوان ارتباط برقرار کنیم.

رئیس فراکسیون حمایت از کودک و نوجوان مجلس گفت: در بخش فعالیت‌های دفاعی، بخش‌های مختلفی دخیل است که با سازمان بهزیستی جلساتی را برگزار کرده‌ایم و توصیه‌ کردیم که برخی از اعضای فراکسیون حمایت از کودک و نوجوان در شهرستان‌ها حضور یافته و با مربیان و مدیران مهد‌ها جلساتی را برگزار کنند که همین موضوع نیز هم باعث تقویت روحیه آنها و هم باعث کسب نقطه‌نظرات‌شان خواهد بود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها