امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95001
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 41
اصغر پورهاجریان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص روند تولید فیلم سینمایی «ژاوی» به تازگی به عنوان یکی از 6 فیلم فهرست اولیه فیلم‌ اولی‌ها ...

اصغر پورهاجریان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص روند تولید فیلم سینمایی «ژاوی» به تازگی به عنوان یکی از 6 فیلم فهرست اولیه فیلم‌ اولی‌ها از سازمان سینمایی پروانه ساخت گرفته است گفت: چندی قبل درخواست پروانه ساخت را به سازمان سینمایی ارائه داده بودیم و برای شروع مقدمات تولید منتظر پروانه ساخت بودیم که از طریق رسانه‌ها متوجه این موضوع شدیم.

وی افزود: از ابتدای هفته آینده پیش تولید کار را آغاز خواهیم اما از آنجائیکه هنوز هیچ کار خاصی را در مورد پروژه انجام نداده‌ایم پس از شروع پیش تولید در مورد ترکیب بازیگران، مدت زمان فیلمبرداری و ... تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

تهیه‌کننده «ژاوی» در مورد علت انتخاب این نام و مضمون فیلم نیز گفت: «ژاوی» فیلمی اجتماعی و داستانش در مورد یک عشق فوتبال به همین نام است.

به گفته پورهاجریان، فیلم سینمایی «ژاوی» که نخستین تجربه فیلمسازی کاظم مولایی است، همه لوکشین‌هایش در تهران قرار دارد و برای سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها