امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95007
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدیر عامل خانه کتاب طی احکامی جداگانه سردبیر فصلنامه تخصصی کتاب قرآن و حدیث، سردبیر فصلنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مدیر عامل خانه کتاب طی احکامی جداگانه سردبیر فصلنامه تخصصی کتاب قرآن و حدیث، سردبیر فصلنامه تخصصی نقد کتاب  ایران و اسلام و اسدزاده را به عنوان دبیر دبیر خانه خبرنگاران کتاب ایران منصوب کرد.

* مهدوی راد سردبیر فصلنامه تخصصی کتاب قرآن و حدیث شد

طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی مدیرعامل خانه کتاب، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی مهدوی راد به سردبیری فصلنامه تخصصی کتاب قرآن و حدیث منصوب شد.

متن حکم مدیرعامل خانه کتاب به شرح زیر است:

جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی مهدوی راد

سلام علیکم

ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت بهار قرآن و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، نظر به شخصیت شامخ و ارجمند شما در عرصه قرآن شناسی و کتاب پژوهی قرآنی و نیز موفقیت های تاریخی شما در عرصه نقد و بررسی کتاب، جناب عالی را به "سردبیری  فصلنامه تخصصی کتاب قرآن و حدیث" منصوب می نمایم.

امیدوارم با تکیه بر لطف الهی و با کارنامه علمی-قرآنی  درخشان شما در حوزه و دانشگاه و نظر به گستره ارتباط شما با اهالی قرآن پژوهی جامعه علمی کشور آغاز این فصلنامه تخصصی نقد کتاب در حوزه قرآن و حدیث در ماه قرآن کریم به دست توانای شما سرفصل جدیدی برای ارتقا بخشی به محصولات علمی این میدان  باشد.

این فصلنامه تخصصی کتاب قرآنی، از سری جدید فصلنامه های تخصصی نقد کتاب ایران است که موسسه خانه کتاب ایران اخیراً در لبیک به برخی از  راهبردهای رهبری معظم انقلاب اسلامی در ضرورت توسعه نقد و بررسی، مهندسی و مدیریت کتاب ایران راه اندازی کرده است. چنان که به مناسبت آغاز به کار دیگر فصلنامه های تخصصی تأکید شد، این فصلنامه های تخصصی منحصراً در حوزه نقد و بررسی کتاب کار خواهند کرد و در واقع به عنوان بخش جدیدی از مدیریت نشر ایران به شمار می آید تا کتاب های خوب و وزین و یا قابل نقد و واکاوی به طور طبیعی و با روند و روالی ثابت در چرخه نقد و بررسی قرار گیرند.

* رحیمی ریسه سردبیر فصلنامه تخصصی نقد کتاب ایران و اسلام شد

طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی مدیرعامل خانه کتاب، احمدرضا رحیمی ریسه به سردبیری فصلنامه تخصصی نقد کتاب  ایران و اسلام منصوب شد.

متن حکم مدیرعامل خانه کتاب به این شرح است:

جناب آقای دکتر  احمدرضا رحیمی ریسه

سلام علیکم

ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت بهار قرآن و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، نظر به سابقه درخشان شما در حوزه کتاب پژوهی ایران در حوزه ایران و اسلام و موفقیت های قابل توجه در این عرصه ، جناب عالی را به "سردبیری فصلنامه تخصصی نقد کتاب  ایران و اسلام"  منصوب می نمایم.

امیدوارم با تکیه بر لطف الهی و با بهره گیری از پشتکار و تجربه خود و کارشناسان این عرصه، آغاز این فصلنامه تخصصی نقد کتاب در حوزه ایرن و اسلام در این ماه پر برکت به دست توانای شما سرفصل جدیدی برای ارتقا بخشی به محصولات علمی این میدان  باشد.

این فصلنامه تخصصی نقد کتاب، از سری جدید فصلنامه های تخصصی نقد کتاب ایران است که موسسه خانه کتاب ایران اخیراً در لبیک به برخی از  راهبردهای رهبری معظم انقلاب اسلامی در ضرورت توسعه نقد و بررسی، مهندسی و مدیریت کتاب ایران راه اندازی کرده است. چنان که به مناسبت آغاز به کار دیگر فصلنامه های تخصصی تأکید شد، این فصلنامه های تخصصی منحصراً در حوزه نقد و بررسی کتاب کار خواهند کرد و در واقع به عنوان بخش جدیدی از مدیریت نشر ایران به شمار می آید تا کتاب های خوب و وزین و یا قابل نقد و واکاوی به طور طبیعی و با روند و روالی ثابت در چرخه نقد و بررسی قرار گیرند.

* اسدزاده دبیر خانه خبرنگاران کتاب ایران شد

طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی مدیرعامل خانه کتاب، محمدرضا اسد زاده به دبیری خانه خبرنگاران کتاب ایران منصوب شد.

متن حکم مدیرعامل خانه کتاب به این شرح است:

جناب آقای محمدرضا اسدزاده

نظر به اهمیّت راهبردی رسانه در توسعه کتاب و کتاب خوانی و ارتباط وثیق بررسی تمام ابعاد مهندسی کتاب ایران به جریان رسانه و به تبع آن اهمیّت کانونی خبرنگاران حوزه کتاب، با توجه به تخصّص، مهارت، مدیریت و سابقه درخشان جناب عالی در عرصه فرهنگی و کتاب، شما را به "دبیری خانه خبرنگاران کتاب ایران" منصوب می کنم.

- شناخت تمام سرمایه های انسانی ما در حوزه تخصّصی خبرنگاری کتاب

- تأسیس بانک خبرنگاران کتاب کشور

- تدوین طرح های حمایتی از خبرنگاران کتاب

- آسیب شناسی وضعیت فعلی و طرح و برنامه راهبردی برای توسعه و تحول امر خبرنگاری کتاب

- برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، دانشی و مهارتی این حوزه برای خبرنگاران و علاقه مندان به این حوزه

- حمایت از تشکیل برای انجمن خبرنگاران کتاب ایران

- شناخت مشکلات و نیازهای خبرنگاران حوزه کتاب و برنامه ریزی برای خدمت رسانی و تسهیلات حمایتی از آنان مانند تشکیل صندوق حمایت از خبرنگاران کتاب ایران

از جمله برنامه هایی است که با رویکرد علمی و راهبردی با حضور حرفه ای، مقتدر و حکیمانه شما در این جایگاه قابلیت تحقق دارند.

مانند همیشه یادآوری می کنم که مطالبات رهبری انقلاب اسلامی و چارچوب اصلی ارزشهای اسلامی و ایرانی و سیاست کلان فرهنگی و فکری دولت اسلامی ما، به عنوان مهمترین ارکان حرکت فکری ماست.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها